KEK Amsterdam - nowa marka w ofercie LaPomme z najpiękniejszymi tapetami w holenderskie kwiaty ?

By in ,
KEK Amsterdam - nowa marka w ofercie LaPomme z najpiękniejszymi tapetami w holenderskie kwiaty ?

KEK Amsterdam to młoda holenderska marka, która dołączyła do grona naszej wyłącznej dystrybucji na terenie Polski. Produkty KEK Amsterdam dokładnie wpisują się w naszą estetykę i pięknie prezentują się z pozostałą ofertą. Holenderska firma wyspecjalizowała się w produkcji bardzo oryginalnych dekoracji ściennych. Wśród bogatej oferty znajdziesz nadruki na drewnie pełniące rolę obrazu, czy też nowoczesnej grafiki, tapety oraz urocze desenie do pokoju dziecięcego. Wśród wzorów znajdują się egzotyczne ptaki, motywy botaniczne oraz piękne holenderskie kwiaty. Jeśli szukasz dekoracji ściennych, które pozwolą Ci się wyróżnić KEK Amsterdam spełni Twoje oczekiwania.

Fototapeta z kolekcji “Golden Age Flowers ” jest moją ulubioną ? Dostępne są jej trzy rozmiary, wykonana jest ze 165-gramowej włókniny, która jest przyjazna dla środowiska i biodegradowalna. Już niebawem będzie można ją obejrzeć na jedej ze ścian w naszym sklepie na Polnej 18/20 w Warszawie.

Wśród kolekcji fototapet i tapet znajdziecie piękne fototapety nie tylko kolorowe, ale również czarno-białe, gdzie motywem głównym są kwiaty  jak i drzewa.

Obok fototapet marka proponuje również bardzo ciekawe tapety klasyczne. Nie mogło zabraknąć motywów roślinnych, takich jak monstera czy egzotyczna palma. rka KEK Amsterdam w roku 2018 przygotowała również całą paletę nowości, wśród których inne niż dotychczas, ale równie piękne fototapety. O nich już niebawem 🙂

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *